02.05.2021 22:45:30

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül, İktidara Hazırlık Merkezi Başkanları ile Zoom toplantısı gerçekleştirdi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül, İktidara Hazırlık Merkezi Başkanları ile Zoom toplantısı gerçekleştirdi.TDP Genel Sekreteri Hasan Aydın, Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demir ve kurucu üye Monik İpekel’in katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda gündem yaz aylarının sonuna doğru yapılması planlanan 1. Kurultay oldu.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül, İktidara Hazırlık Merkezi Başkanları ile Zoom toplantısı gerçekleştirdi.

TDP Genel Sekreteri Hasan Aydın, Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demir ve kurucu üye Monik İpekel’in katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda gündem yaz aylarının sonuna doğru yapılması planlanan 1. Kurultay oldu.

Kapama nedeniyle kongrelerine ara veren İl Başkanları çalışmalarının son durumundan bahsetti.

Sarıgül, kısa sürede hızlı ve sağlam teşkilatlanmayı başardıkları için Teşkilat Başkanlarını tek tek kutladı.

Mustafa Sarıgül’ün konuşması şu şekilde:

“Sevgili arkadaşlarım TDP, yurttaşlarımızın ayağına giden en tutarlı partidir. Halkımıza, kendimizi çok iyi anlatacağız. TDP iktidarında, yurttaşlarımıza bürokratik, soğuk yüzlü yönetimin yerine güler yüzlü şefkatli bir yönetim anlayışı ülkemizi kucaklayacak.

Yurttaşlarımıza gittiğimizde sadece uzatacak elimiz yok, söyleyecek çok sözlerimiz de var çünkü geçmişte yaptığımız gerek milletvekilliğim döneminde, gerek Belediye Başkanlığım döneminde çok şükür arkamızda sayısız projeler ve sayısız başarılar var, şunu içtenlikle ifade etmek isterim ki gittiğimiz her yerde bir umut ışığı bir inanç ateşini yükseltebiliyoruz.

TDP; inanç ışığını her yerde inşallah yükseltmeye devam edecek çünkü TDP; inançtır, tünelin ucundaki ışıktır.

TDP’nin bütün Teşkilat Başkanları, Değişim Gençleri, Değişim Kadınları mutlaka yurttaşlarımıza gitmelidir ama her üyesi ayrı türkü tutturarak değil, TDP’nin bütün üyeleri; uyumlu bir koro halinde, büyük bir ülkü ile yurttaşlarımıza seslenmeye devam edecek.”